x

Garanti Koşulları


Tüm ürünler, aksi belirtilmedikçe üretici firma ve distribütör garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ederek teslim alın. Ürün kutusu üzerinde oluşmuş herhangi bir hasar söz konusu ise mutlaka tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimizde kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı dışındadır. Almış olduğunuz ürünü, orjinal ambalajında, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı tarafımızca onaylandıktan sonra ürün bedeli 2 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Taksitli alışverişlerde ise bankalar iadeleri taksit ödeme dönemlerinde, bölerek yapmaktadır. İade işlemi sırasındaki tüm kargo masrafları müşteriye aittir. (Ürün bedelinin kargo masrafları kesildikten sonraki kalan miktarı iade edilir). Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış veya kargo masraflarından daha az tutarlı siparişlerin iadesi kabul edilmez.    

Spesifik köprü ve köprü parçalarının iadesini almıyoruz, çoğu köprünün ürün detay sayfasında ölçüleri mevcut. Ölçüsü olmayan ürünler için sipariş vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Luthier Rıfat Türen: 0532 697 35 97
Tuba Türen: 0539 208 07 78


Kargoda meydana gelebilecek olası hasar dolayısıyla ürünleri kontrol edip teslim alın. Ürünler sigortalı yollanmaktadır. Bu sebeple alışverişleriniz güvenle yapabilirsiniz. Aksi belirtilmediği tüm hallerde kargo ücretleri alıcıya aittir. 
Siparişiniz iptal etmek için, satın alım işlemi gerçekleştikten en fazla 1(bir) saat içinde, 0539 208 07 78 nolu telefon numarasını arayınız veya gitarparca@gmail.com adresine e-mail atınız. Siparişiniz "Onaylandı" konumundayken, yani henüz kargoya teslim edilmemişken iptal işlemi yapılabilir. Sipariş kargoya verildikten sonra iptal işlemi yapılamaz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.